Рекомендовать сайт:
Гриппоцитрон Ринос капли назал.15мл фл.

***
ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
ГРИПОЦИТРОН РИНІС

Торговое название
ГРИПОЦИТРОН РИНІС

Общая характеристика
Склад лікарського засобу:
діючі речовини: диметиндену малеат; фенілефрину гідрохлорид;
1 мл препарату містить: диметиндену малеату 0,25 мг, фенілефрину гідрохлориду у перерахуванні на фенілефрин 2,5 мг;
допоміжні речовини: кислота лимонна, моногідрат; натрію гідрофосфат безводний; сорбіт (Е 420); бензалконію хлорид; олія м'яти перцевої; вода очищена.

Форма выпуска
Форма випуску:
Спрей назальний по 15 мл у флаконах № 1

Фармгруппа
Фармакотерапевтична група.
Протинабрякові засоби для місцевого застосування при захворюваннях носа.
Код АТС R01A B01.

Фармакологические свойства
Грипоцитрон РИНІС – комбінований препарат, який містить фенілефрин і диметинден. Препарат зменшує виділення з носа та сприяє очищенню носових ходів, не порушуючи при цьому фізіологічних функцій миготливого епітелію і слизової оболонки носа.
Фенілефрин належить до симпатоміметичних амінів. Застосовується як назальний деконгестант з помірною судинозвужувальною дією, вибірково стимулює альфа-адренергічні рецептори кавернозної венозної тканини слизової оболонки носа. Таким чином, швидко і надовго усуває набряк слизової оболонки носа та його придаткових пазух.
Диметинден – антагоніст гістамінових Н1-рецепторів — чинить протиалергічну дію. Ефективний при застосуванні в низьких дозах, добре переноситься.
Грипоцитрон РИНІС застосовується місцево, тому його активність не корелює з концентрацією активних речовин у плазмі крові.
При випадковому пероральному всмоктуванні біодоступність фенілефрину зменшувалася і становила приблизно 38%, період напіввиведення - близько 2,5 години.
Системна біодоступність диметиндену після прийому перорально в розчині становить близько 70%, період напіввиведення - близько 6 годин.

Показания к применению
Показання для застосування.
Симптоматичне лікування застуди, закладеності носа, гострих і хронічних ринітів, сезонний (сінна гарячка) та несезонний алергічний риніт, гострі та хронічні синусити, вазомоторні риніти. Допоміжна терапія при гострому середньому отиті.
Підготовка до хірургічного втручання в ділянці носа і усунення набряку слизової оболонки носа і придаткових пазух після хірургічного втручання.

Способ применения и дозы
Спосіб застосування та дози.
Перед введенням препарату слід ретельно прочистити ніс.
Дорослі та діти віком від 6 років.
По 1-2 вприскування в кожний носовий хід 3-4 рази на добу.
Розпилювач слід тримати вертикально, розпилювачем доверху. Тримаючи голову прямо, вставляють наконечник у носовий хід, 1 раз коротким різким рухом стискують розпилювач і, витягнувши його з носа, розтискують. Під час вприскування рекомендується злегка вдихнути через ніс.
Термін лікування не повинен перевищувати 7 днів і залежить від гостроти захворювання.

Побочные эффекты
Побічні ефекти.
Зазвичай препарат добре переноситься.
В окремих випадках можливі слабко виражені та тимчасові місцеві реакції з боку слизової оболонки носа (відчуття печіння або сухості).
Дуже рідко: розвиток алергічних реакцій (зокрема місцеві з боку шкіри, свербіж тіла, набряк повік, обличчя, загальна слабкість).

Противопоказания
Протипоказання.
Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.
Препарат через вміст фенілефрину, як і інші судинозвужувальні засоби, протипоказаний при атрофічному риніті, а також пацієнтам, які приймають інгібітори моноаміноксидази (МАО) або приймали їх попередні 14 днів.
Препарат не рекомендується застосовувати в період вагітності та годування груддю.

Взаимодействие с другими лекарственными средствами
Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають інгібітори моноаміноксидази (МАО) або приймали їх попередні 14 днів.
Судинозвужувальні засоби слід з обережністю призначати пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти та антигіпертензивні препарати, такі як ?-адреноблокатори.

Передозировка
Передозування.
При випадковому застосуванні препарату маленькими дітьми не зафіксовано будь-яких серйозних побічних ефектів.
Більшість випадків асимптоматичні, дуже рідко повідомлялося про відчуття втомленості, біль у шлунку, слабко виражену тахікардію, підвищення артеріального тиску, збудженість, безсоння, блідість шкірних покривів.
Лікування. Застосування активованого вугілля, можливо - проносних засобів у дітей молодшого віку (промивання шлунка не потребується); дорослим і дітям старшого віку призначають велику кількість рідини для пиття.

Особенности применения
Особливі застереження.
Дітям віком до 6 років необхідно застосовувати інші форми випуску препарату (краплі назальні). Грипоцитрон РИНІС не слід застосовувати довше 1 тижня. Тривале або надмірне застосування препарату може спричинити тахіфілаксію й ефект “рикошету” (медикаментозний риніт).
Як і при застосуванні інших судинозвужувальних засобів, не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату. Надмірне застосування препарату, особливо в дітей і осіб літнього віку, може спричинити прояви системної дії препарату.
Слід з обережністю призначати препарат пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями, хворим на артеріальну гіпертензію, із захворюваннями щитовидної залози та хворим на закритокутову глаукому.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Препарат не призначають у період вагітності.
Жінкам, які годують груддю, препарат не призначають.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.
Не впливає.
Діти.
Препарат протипоказаний дітям віком до 6 років.

Условия и сроки хранения
Термін придатності. 3 роки.
Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 C.
Зберігати у недоступному для дітей місці.

Условия отпуска
Умови відпуску:
без рецепту

Упаковка
Упаковка.
Спрей назальний по 15 мл у флаконі в коробці.

Производитель и его адрес
Виробник, країна:
ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я", м. Харків, Україна


Информационные материалы по применению лекарственных средств (ЛС), размещённые на cайте, служат для ОЗНАКОМИТЕЛЬНЫХ ЦЕЛЕЙ и НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНЫ для использования в качестве руководства по применению ЛС (самостоятельной диагностики заболеваний, назначения ЛС, лечения ЛС с использованием данных информационных материалов)!
Применять лекарственные средства необходимо ПО НАЗНАЧЕНИЮ ВРАЧА и в соответствии с ОРИГИНАЛЬНОЙ ИНСТРУКЦИЕЙ, вложенной в упаковку лекарственного средства.
Соглашение об использовании Сайта »


2001-2008 ООО «Аптеки медицинской академии  * webmaster