Рекомендовать сайт:

Дополнительная информация
Картіджен
Склад:
кожна таблетка вкрита оболонкою містить : Глюкозаміну сульфат 2КСІ 1500 мг.
Показання для застосування:
остеоартроз різної локалізації (у тому числі артроз колінного і тазостегнового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз); ходромаляція надколінника; лопатково-плечовий періартрит, остеохондроз, спондилоартроз тощо; профілактика та лікування ушкоджень суглобів внаслідок фізичних перевантажень; період рековалесценції після переломів кісток; допоміжний засіб при болю в суглобах.
Протипоказання:
глюкозамін не повинен прийматися пацієнтами з алергією на ракоподібних, оскільки активний інгрідієнт добувається із ракоподібних. Гіперчутливість до активної речовини або до будь-якого компоненту препарату.
Особливості застосування:
пацієнта повинен оглянути лікар з метою виявлення хвороб суглобів, при яких потрібно розглядати інше лікування. Рекомендовано вжити заходів застереження при лікуванні пацієнтів із цукровим діабетом. Необхідно ретельно слідкувати за значенями рівня глюкози у крові на початку лікування. Слід з обережністю приймати глюкозамін у поєднанні з іншими лікарськими засобами, оскільки немає ніякихданних стосовно їх взаємодії.
Застосування при вагітності та лактації:
немає ніяких даних стосовно використання глюкозаміну вагітними жінками . Дослідження на тваринах недостатні стосовно впливу на вагітність, ембріональний розвиток, пологи та після родовий розвиток. Картіджен таким чином не повинен використовуваться протягом вагітності та лактації.
Спосіб застосування та дози:
дорослі: одна таблетка на день після вживання їжі.
Особи похилого віку: для осіб похилого віку приймати по 1 таблетці на добу.
Діти: недостатньо данних - глюкозамін не повинен застосовуваться в педіатричній практиці.
Не перевищуйте рекомендовану дозу.
Побічна дія:
головний біль, шлунковий розлад, розлад травлення, запор, діарея та нудота. Також можливі такі явища як: втома, подразнення шкіри та еритема. Ці побічні дії є незначними та зазвичай минають.
Взаємодія з лікарськими засобами:
Вплив глюкозаміну на фармакокінетику будь-яких інших лікарських засобів невідомий, тому слід з обережністю приймати інші ліки у зв'язку з можливим винекненням міжлікарської взаємодії.
Відомі симптоми передозування:
випадків передозування не заєрестровано. Дослідження токсичності на тваринах показали токсичну дію глюкозаміну тільки у разі перевищення рекомендованої дози у 200 разів.
Умови зберігання:
зберігати у сухому, захищеному від вологи та світла місці , при температурі не вище 25 С .
Тримати подалі від дітей.
НЕ Є ЛІКАРСЬКИМ ЗАСОБОМ


Информационные материалы по применению лекарственных средств (ЛС), размещённые на cайте, служат для ОЗНАКОМИТЕЛЬНЫХ ЦЕЛЕЙ и НЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНЫ для использования в качестве руководства по применению ЛС (самостоятельной диагностики заболеваний, назначения ЛС, лечения ЛС с использованием данных информационных материалов)!
Применять лекарственные средства необходимо ПО НАЗНАЧЕНИЮ ВРАЧА и в соответствии с ОРИГИНАЛЬНОЙ ИНСТРУКЦИЕЙ, вложенной в упаковку лекарственного средства.
Соглашение об использовании Сайта »


2001-2008 ООО «Аптеки медицинской академии  * webmaster